9ccea7_3db53da95e65439889d0734ffefb177c_
 

Potrzebujesz kompleksowej obsługi logistycznej?

 

TRANSPORT MIĘDZYNARODOWY

Zapraszamy do skorzystania z usług naszej firmy w zakresie transportu międzynarodowego.
Obsługujemy wszystkie kraje Europy, jak również daleką Rosję aż po Syberię.

Na relacjach międzynarodowych zapewniamy organizację:
- transportu drobnicowego
- transportu cało pojazdowego (samochody typu chłodnia, coilmulda, wywrotka, plandeka, platforma itd.)
- transportu przesyłek łączonych (kilka miejsc załadunku i rozładunku)
- transportu towarów niebezpiecznych (ADR)

-transport ponadgabarytowy,

Aby obniżyć koszty transportu mniejszych ładunków możemy zaoferować Państwu transport na zasadzie łączenia ładunków kilku klientów na jednym samochodzie. Takie rozwiązanie pozwala redukować wydatki na transport, w przypadku gdy termin dostawy nie jest pilny.
Każdy ładunek jest ubezpieczony w zakresie odpowiedzialności cywilnej przewoźnika w ruchu krajowym i międzynarodowym oraz polisą Michl Polska na 300 000 euro.

Uzyskaj ofertę cenową
arrow&v

NASZE DESTYNACJE

ZASIĘG NASZYCH USŁUG

EUROPA

Cały kontynent

ROSJA

 

O NAS

HISTORIA FIRMY

Michl Polska Sp. z o.o. wchodzi w skład struktury niemieckiej grupy logistycznej Karl Michl OHG

i jest powiązana nie tylko kapitałowo, ale i operacyjnie z licznymi jednostkami w całej Europie.

Codziennie ponad 100 pracowników grupy Michl służy swoją wiedzą i doświadczeniem licznej rzeszy klientów, a w połączeniu operacyjnym nie tylko z innymi jednostkami, ale i z partnerami logistyczno – transportowymi oferuje odbiorcom swoich usług szybki, rzetelny i korzystny cenowo serwis logistyczny zorientowany w pełni na klienta!

W dobie kryzysu oraz ogólnie słabej kondycji gospodarki światowej, staramy się utrzymać wysoki poziom świadczonych usług, który jest korzystny również cenowo.

Każdy Klient może na nas polegać nie tylko w kwestii przewozu wszelakich materiałów standardowymi pojazdami o nośności od 1,5 do 25 ton, znajdzie również w palecie naszych usług transport pojazdami specjalistycznymi (od chłodni po gabaryty) oraz usługi magazynowe, przeładunkowe oraz dystrybucję towarów.

Wycena usług, czas ich realizacji oraz jakość naszej pracy są czynnikami przemawiającymi

na naszą korzyść. Klient w całości może nam powierzyć swoje interesy i na życzenie

być na bieżąco informowany o postępie procesu.


Jako ludzie parający się szeroko pojętą logistyką od kilkunastu lat, doskonale zdajemy sobie sprawę, iż w dzisiejszych czasach nie tylko zorientowany korzystnie cenowo na Klienta serwis

jest gwarancją naszego sukcesu. Fachowość świadczonych usług, terminowość

oraz profesjonalne podjęcie wyznaczanych nam zadań ma według nas nie mniejsze znaczenie.

Dlatego kierując się tymi założeniami od tak długiego czasu mamy przyjemność obsługiwać całe spektrum klientów od małych firm rodzinnych po międzynarodowe koncerny.


Kilkuletnie doświadczenie oraz znajomość specyfiki rynku naszych spedytorów zaowocowało wysoką jakością usług oraz profesjonalną obsługą każdego Klienta w kilku językach: angielskim, niemieckim, włoskim oraz rosyjskim.

Każdy Klient może na nas polegać nie tylko w kwestii przewozu wszelakich materiałów standardowymi pojazdami o nośności od 1,5 do 25 ton, znajdzie również w palecie naszych usług transport pojazdami specjalistycznymi (od chłodni po gabaryty) oraz usługi magazynowe, przeładunkowe oraz dystrybucję towarów. Zajmujemy się również transportem pojazdów osobowych na specjalistycznych naczepach typu lohra.

 

NASZA KADRA

DZIAŁ KIEROWNICZY

Jakub Lorentz

Zarząd

j.lorentz@michl-polska.com.pl

english, deutsch

Ewelina Ziętara

Dyrektor spedycji

+48 669 972 233

+48 32 354 97 23

e.zietara@michl-polska.com.pl

english, deutsch, italian

Tomasz Powaga

SPEDYCJA

Marcin Marchwicki

Spedycja międzynarodowa

+48 782 007 900

+48 32 354 97 15

m.marchwicki@michl-polska.com.pl

english, italiano

Karolina Turek

Transport samochodów

+48 609 699 925

+48 32 354 97 21

k.turek@michl-polska.com.pl

english, deutsch

Łukasz Szywacz

Janusz Stelmaszek

Spedycja krajowa i międzynarodowa

+48 537 556 825

+48 32 354 97 17

j.stelmaszek@michl-polska.com.pl

english

Adam Szymandera

Spedycja krajowa i międzynarodowa

+48 535 687 263

a.szymandera@michl-polska.com.pl

english

Magdalena Kuczmaszewska

Spedycja krajowa i międzynarodowa

+48 605 105 058

+48 32 354 9713

m.kuczmaszewska@michl-polska.com.pl

english, deutsch

Bartłomiej Szendzielorz

Spedycja krajowa i międzynarodowa

+48 536 288 641

+48 32 354 97 10

b.szendzielorz@michl-polska.com.pl

english

Joanna Nowicka

Spedycja krajowa i międzynarodowa

+48 576 066 593

j.nowicka@michl-polska.com.pl

english

Wioletta Adamus

Spedycja krajowa i międzynarodowa

+48 530 568 586

w.adamus@michl-polska.com.pl

русский

Marcin Kucypera

Spedycja krajowa i międzynarodowa

+48 577 908 755

m.kucypera@michl-polska.com.pl

english, русский

Łukasz Zając

Spedycja międzynarodowa

+48 609 699 917

l.zajac@michl-polska.com.pl

english, deutsch

Joanna Polis

Transport samochodów

+48 609 756 052

+48 32 354 97 20

j.polis@michl-polska.com.pl

english, italiano, deutsch, русский

Anna Koza

Spedycja krajowa i międzynarodowa

+48 609 024 773

a.koza@michl-polska.com.pl

english

Adam Pająk

Spedycja międzynarodowa

+48 601 688 887

+48 32 354 97 05

a.pajak@michl-polska.com.pl

english, deutsch

Katarzyna Rachut

Spedycja krajowa i międzynarodowa

+48 531 752 485

k.rachut@michl-polska.com.pl

english, italiano

Justyna Foryś

Spedycja krajowa i międzynarodowa

+48 609 001 334

+48 32 354 97 16

j.forys@michl-polska.com.pl

english, русский

Lidia Pniewska

Spedycja krajowa i międzynarodowa

+48 609 003 095

+48 32 354 97 06

l.pniewska@michl-polska.com.pl

english

Izabela Sąsiadek

Elwira Kastelik

Spedycja krajowa i międzynarodowa

+48 536 326 759

+48 32 354 97 00

e.kastelik@michl-polska.com.pl

english

FINANSE

Dariusz Struzik

Księgowość, płatności

+48 603 970 090

+48 32 354 97 31

d.struzik@michl-polska.com.pl

Dorota Tkacz

Michał Stefaniak

Księgowość, faktury

+48 530 764 056

m.stefaniak@michl-polska.com.pl

 
 

OFERTY PRACY

Zapraszamy Państwa do zapoznania się z nasza stroną firmową na portalu pracuj.pl oraz zawartymi tam ogłoszeniami o pracę.

 
 

Kontakt Firmowy